קורות חיים לסטודנט

קורות חיים לסטודנט

קורות חיים לסטודנט

כרטיס הביקור של הסטודנטים

חיפוש עבודה לציבור הסטודנטים עשוי להיות עבודה לא פשוטה לאור העובדה שקיימים מקומות רבים המציעים עבודה לסטודנטים. לאחר מציאת המשרות יש לשלוח אליהן קורות חיים.
למעשה,  מסמך קורות חיים סטודנט הוא כרטיס הביקור של הסטודנטים. ככל שהסטודנטים יטיבו לתאר את התכונות החיוביות שלהם, כך הסיכוי להתקבל לעבודה יהיה גדול יותר. מעסיקים רבים ישמחו לקבל קורות חיים בהם הם יוכלו לראות רצון מצידם של הסטודנטים להתפתח.

כתיבת קורות חיים בצורה נכונה תגדיל את הסיכויים להתקבל לעבודה

כתיבת קורות חיים בצורה נכונה תגדיל את הסיכויים להתקבל לעבודה

כתיבת קורות חיים בצורה נכונה

כתיבת קורות חיים בצורה נכונה היא אחד הדברים החשובים ביותר במציאת עבודה. קורות חיים המופיעים בדף עשויים לשנות את חייהם של הסטודנטים. אומנם לא פשוט לסכם חיים של אנשים במספר שורות, אבל כתיבת קורות חיים בצורה נכונה עשויה לסייע לסטודנטים למצוא עבודה בהתאם לכישורים שלהם.

 

 

המשימה של כתיבת קורות חיים היא לא פשוטה, לכן כדאי להיצמד למספר כללים שיסייעו בכתיבת קורות חיים.

  • להימנע מכתיבת משפטים ארוכים.
  • ניסוח בעמוד אחד- כדי לנסח את קורות החיים בעמוד אחד, ללא טבלאות ללא לוגו.
  • יש להעביר את קורות החיים בקובץ word ללא טבלאות (קובץ word נחשב למסמך מכובד יותר מאשר טבלאות).
  • כדאי לצרף למסמך קורות חיים מסמך מקדים כדי להסב את תשומת הלב של הקורא (מסמך מקדים הוא כמו מבוא לקורות החיים. מדובר במסמך המסביר בצורה טובה את ההתאמה של העובד למשרה המתאימה).

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>