מכתב מקדים לקורות חיים

מכתב נלווה לקורות חיים חייב להיות מתומצת ומקצועי

מכתב נלווה לקורות חיים חייב להיות מתומצת ומקצועי

היכן לצרף את מכתב ההקדמה

מכתב מקדים הנו מכתב נלווה לקורות חיים והוא מאפשר למעסיק להתרשם בקצרה מהמועמד לעבודה. מטרת המכתב המקדים היא ליצור רושם חיובי אצל המעסיק, שכן מכתב המנוסח היטב עשוי לשפר את הסיכויים שלכם להיות מוזמנים לראיון עבודה.

במהלך חיפוש עובדים מעסיקים רבים רואים מדי יום על קורות חיים, לכן יש סיכוי שהם יעדיפו לוותר על קורות חיים הכוללים כמה דפים. לפיכך ,כדאי לכתוב את המכתב המקדים בגוף הדואר האלקטרוני ולא ליצור קובץ בו שני עמודים כאשר אחד מה הוא מכתב המלצה. שיטה זו עשויה לעורר במעסיקים התנגדות.

כיצד להתאים קורות חיים למשרה המבוקשת

מעסיקים רבים רואים במהלך עבודתם קורות חיים רבים, אשר בחלקם לא הוקדשה מחשבה על אופן הניסוח. כיום מעסיקים רבים מקבלים אלפי קורות חיים המונחים על שולחנם, ולכן הם מקדישים מעט מאז זמן לקריאת קורות החיים. במקרה הזה כדאי לנסח את קורות החיים היטב ולהדגיש את היתרונות כבר בשורות הראשונות.

ישנם כמה פורמטים לכתיבת קורות חיים ולכן חייבים להתאים אותם למקצוע המבוקש

ישנם כמה פורמטים לכתיבת קורות חיים ולכן חייבים להתאים אותם למקצוע המבוקש

פורמט קו"ח לדוגמא – בעד ונגד

כיום כאשר אנשים מעוניינים לכתוב קורות חיים הם עושים שימוש בפורמט קו"ח לדוגמא לצורך יצירת קורות חיים. השימוש בתבניות שונות עשוי להקל על אנשים שאינם יודעים כיצד לרשום קורות חיים.

יחד עם זאת, אנשים אינם דומים זה לזה, לכן מה שמתאים לאחד לא תמיד מתאים לאחר. קורות חיים כוללים דף אחד ובו פירוט הניסיון המקצועי שלכם בהתאם לדרישות של המעסיקים. קורות חיים טובים הם כרטיס הכניסה לעולם העבודה.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>